top of page

Ультразвукове дослідження (УЗД) у м. Львові: професійно та доступно

 

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це один із найдоступніших методів діагностики захворювань і виявлення особливостей функціонування тканин та органів. Таке неінвазивне дослідження засноване на явищі ехолокації і проводиться з використанням ультразвукових хвиль. Будь-які середовища, в тому числі і тканини людського організму, створюють перешкоди при поширенні ультразвуку (акустичний опір). Потік хвиль, досягнувши межі середовищ із різною щільністю, істотно змінюється. Оскільки тканини і органи мають різну щільність, то й інтенсивність відбитого сигналу буде неоднакова. Отримані дані обробляються комп'ютером і виводяться на екран у вигляді двомірного або тривимірного зображення.

 

Можливості УЗД в сучасній медицині

 

Процедури УЗД незамінні в гінекології і акушерстві, хірургії, гастроентерології, урології, кардіології та інших галузях медицини:

  • за допомогою УЗД з'явилася можливість спостерігати за формуванням ембріону, а потім і за розвитком плоду практично з перших днів. Це дозволяє своєчасно виявляти патології і навіть частково їх усувати ще на стадії внутрішньоутробного розвитку, прогнозувати перебіг вагітності і пологів;

  • використання даного методу дозволяє оцінити стан не тільки статичних внутрішніх органів, але і рухомих середовищ (наприклад, кровотік в камерах серця і в різних великих судинах, в тому числі і пуповинних);

  • поширеність і доступність УЗД дає можливість діагностувати злоякісні новоутворення на ранніх стадіях їх розвитку . Це врятувало життя мільйонам людей, оскільки початок формування ракових пухлин відбувається без вираженої симптоматики, виявити їх без УЗД або МРТ практично неможливо.

За весь час використання ультразвуку в медицині не було встановлено його негативного впливу на організм людини або плода. Незважаючи на появу більш інформативних і точних методів діагностики (МРТ, КТ), ультразвукове дослідження залишається все таким же популярним і доступним. Медичний центр «МіраМед» у місті Львові надає послуги УЗД-діагностики на сучасному обладнанні (апарат експертного рівня Toshiba Aplio XG) за доступними цінами. Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши по одному із вказаних на сайті номерів. Своєчасне виявлення та лікування захворювань – запорука відновлення і збереження здоров'я!

В медичному центрі «МіраМед» Ви можете пройти УЗД обстеження:

bottom of page