top of page

Гастроскопія на сучасному обладнанні у Львові

Езофагогастродуоденоскопія, відеогастроскопія або гастроскопія у Львові — це інструментальний огляд стравоходу, шлунка та цибулини дванадцятипалої кишки за допомогою гнучкого оптичного приладу — ендоскопа. Відеоендоскопи забезпечені цифровою відеокамерою високої роздільної здатності, освітлювальним приладом і робочим каналом, через який вводяться інструменти для забору біопсії та проведення інших маніпуляцій.         Зображення виводиться на екран монітора та може бути збереженим для подальшого запису на електронний носій та аналізу. Відео-ЕГДС — швидке, інформативне і безпечне дослідження.

Коли проводиться езофагогастродуоденоскопія?

Лікарем призначається гастродуоденоскопія при підготовці до операції та при наступних симптомах:

 • болі у шлунку, біль «в ямці», пов'язана або не пов'язана з прийомом їжі;

 • печія, відрижка кислим або гірким;

 • блювота з кров'ю;

 • нудота;

 • відчуття тяжкості, розпирання в шлунку;

 • захворювання печінки, підшлункової залози, жовчного міхура;

 • при появі неприємного запаху з рота.

​Гастроскопія протипоказана, якщо є:

 • виражена дихальна/серцева недостатність;

 • порушення серцевих ритмів;

 • високі цифри артеріального тиску;

 • аневризма аорти;

 • недавно перенесений інсульт або інфаркт міокарда.

​​Підготовка гастроскопії

Езофагогастродуоденоскопія — це процедура, що проводиться натще серце. Час прийому їжі та води — за 6 год до обстеження. Напередодні дослідження рекомендується легка вечеря за 2 години перед сном. Якщо ви приймаєте регулярно медикаментозні препарати, уточніть у вашого лікаря, як і в якому дозуванні вживати необхідні ліки в день проведення дослідження.

Протягом 6 годин після обстеження не можна вживати гарячу їжу та гарячі напої, якщо бралася біопсія. Якщо вам потрібна гастроскопія ціна послуги вказана на сайті.

Скільки триває відеогастроскопія?

Триває езофагогастродуоденоскопія у Львові близько 8-10 хвилин з моменту введення відеоендоскопа, а при виконанні дослідження під медикаментозним сном — 30 хвилин. Проводити дослідження під медикаментозним сном краще. Процедура дає можливість детально дослідити всі відділи стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки, максимально прицільно взяти біопсію.

Відмінність ВЕГДС від ФГДС

Раніше проводилася процедура ФГДС (фіброгастродуоденоскопія), яка виконувалася на апараті, що мав гнучку волоконну оптику. Лікар дивився в окуляр приладу, введеного в шлунково-кишковий тракт пацієнта. Сьогодні цифрові технології дозволили розробити якісно кращу техніку — відеоендоскопи, які відтворюють картинку в цифровому форматі високої чіткості на екрані монітора з використанням цифрової хромендоскопії.

Цифрова картинка дає можливість точніше оцінювати стан, прицільно брати біопсію, створювати цифровий архів зображень, встановлювати точний діагноз, виявляти різні, в тому числі злоякісні захворювання стравоходу, шлунка і кишківника на ранніх стадіях, що дозволяють проводити радикальне малотравматичне лікування. Також зручно порівнювати фото до і після лікування.

Коли відео гастроскопія проведена, лікар-ендоскопіст разом з висновком видає пацієнту диск з цифровими фотографіями або фото дослідження, може записати їх на вашу флешку прямо у медичному центрі.

Переваги відеогастроскопії у клініці Міра Мед

 1. Сучасне обладнання Olympus CV-180, яке має наш медичний центр.

 2. Збереження зображення та відео для подальшого аналізу та контролю ефективності лікування.

 3. Безпека, дотримання всіх протоколів в плані дезінфекції та підготовки обладнання до обстеження.

Пацієнту доступні консультація гастроентеролога, а також проведення всіх додаткових лабораторних та інструментальних (МРТ, КТ, Рентген) досліджень у Львові.

bottom of page